Diskuze a otázky - Sním o vyspělé civilizaci, kde nejsou žádné problémy

úvodní strana | aktualizovat | dolů

uživatel eliminován | 19. 11. 2022, 13:39:26 |

Všechny problémy, které mají jedinci a společnosti jsou vždy následkem chyb, s příchodem počítačů a později internetu který počítače globálně propojil jsme konečně začali do hloubky řešit problematiku chyb u databází a programů, chyby nás okrádají o čas a peníze proto nám chyby tolik vadí. V matematice máme jasno co je to chyba, jenže realita to není jenom matematika, ale je to i mnohé jiné co není spojeno s matematikou. Je chybou nazvat něco tak, jaké to opravdu je?

Podívejme se na svatou víru v zázraky, kde se často používá označení bůh, jak naivnímu malému dítěti vysvětlíte, co nebo kdo je to bůh? Jako zvědavé dítě jsem se na to optal naivně svého pitomého otce, který byl profesorem na vysoké škole, jeho odpověď byla bohužel pitomá, a tak jsem si musel sám zjistit pravdu. Otázka boha je otázkou vztahu mocného s bezmocným, kdy to, co je mocné je bohem tomu, co je bezmocné, pokud by zde byl každý člověk bezmocný, tak by zde označení bůh evolučně vůbec nevzniklo.

Všimněme si toho, že nevíce svaté víry je tam kde je nejvíce zaostalosti a bídy, lidem zde nezbývá než se modlit a věřit na zázraky. Sním o vyspělé civilizaci, kde nejsou žádné problémy, mám řešení, které se vám nebude líbit, nahradíme lidi za roboty, nejsou na světě lidi tak zde nejsou chyby, co dělají lidi to je logické. Nevěřte tomu, že pokud si zvolíte nového prezidenta, že vám bude všem líp, pochopte to, že jste všichni čerti, co mají v hlavě peklo.

reagovat

V diskuzi jsou 2 příspěvky a shlédlo ji 127 uživatelů .

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen(a).

uživatel eliminován | 19. 11. 2022, 16:55:14

Lidi už mají dost propagandy a cenzury co dělá z lidí pitomé ovce, vnímám politiky a byrokraty jako piloty stíhačky, co řízení nezvládají, a tak se za letu katapultují. Potřebujeme nutně nahradit politiky a byrokraty za umělou inteligenci a autonomní roboty, co bylo to nezměníme, v současnosti naši budoucnost svými rozhodnutími vytváříme. Vše je o tom být lepší, než je konkurence, je to jako ve sportu, pokud máme k dispozici nové vynálezy tak je musíme i použít, podívejme se na evoluci, jak neustále nahrazuje staré za nové. 

Čím méně bude na světě lidí tím lépe se lidi budou i mít, musí být na světě lidí jako sraček, následkem je přeci to že život lidí potom stojí za hovno. Zrušíme globálně peníze a soukromé vlastnictví a místo toho zde bude digitální bodování a digitální přídělový systém, takto se eliminuje globálně plýtvání časem a hodnotami.

Ten, kdo nebude mít dlouhodobě nadprůměrné bodování ten se eliminuje v krematoriu, pro nikoho nebudou výjimky nebo imunita, padni, komu padni. Jsme všichni jenom otroci konzumního systému a vadný otrok nemá pro systém žádnou hodnotu, nemůžeme krmit parazity a zalévat plevel to bychom byli špatnými hospodáři. 

Vita1971

Vita1971 | 19. 11. 2022, 14:48:35 | více příspěvků | napsat uživateli

> Postmaster a ty mas v hlave nasrano


Přihlášení
 
@libimseti.cz

registrovat se

Klíčová slova

chybamatematikaproblémpočítačnásledekjasnojedinecrealitaspolečnostčasmnohéprograminternetdatabázepříchodcivilizace

Podobná témata

Moje témata

Pro zobrazení tvých diskuzí se musíš přihlásit.

Oblíbená témata

Pro zobrazení tvých oblíbených témat se musíš přihlásit.

k obsahu ↑