Diskuze a otázky - Klucí...wadí wám když holka kouří??

úvodní strana | aktualizovat | dolů

Patynhka

Patynhka | 2. 02. 2009, 22:45:25 | příspěvky uživatele | napsat uživateli

Skoro jakože wšem jo že..,ae tak když kouří i kluk i jeho holka..tak některým to newadí ..nebo jak to berete vy co? !1337! !1337!

reagovat

V diskuzi je 138 příspěvků a shlédlo ji 8975 uživatelů .

předchozí | 0 | 30 | 60 | 90 | další

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen(a).

GretaThunberg

GretaThunberg | 13. 10. 2023, 02:50:39 | více příspěvků | napsat uživateli

!12!!12!!20!

33mildestygr1

33mildestygr1 | 12. 05. 2023, 09:32:02 | více příspěvků | napsat uživateli

Já bych chtěl aby kouřila moje péro hlavně!!2!

DogwheatJ

DogwheatJ | 11. 02. 2015, 12:53:10 | více příspěvků | napsat uživateli

vadí, nevadí: nemám úctu k někomu, kdo nemá úctu k sobě samému. To poměrně determinuje možnosti vývoje vzájemných vztahů. Nebudou zřejmě špatné, ale nemají šanci vyvinout se v seriozní.

uživatel eliminován | 11. 02. 2015, 06:23:13

!1333!!900!!1333!!1360!

uživatel eliminován | 10. 02. 2015, 23:35:18

hlavně aby polykala....!2!

uživatel eliminován | 10. 02. 2015, 20:41:54

> Chris.ty

to asi každému člověku se zdravým rozumem!215!

Chris.ty

Chris.ty | 10. 02. 2015, 20:38:24 | více příspěvků | napsat uživateli

Wadí !1363!

uživatel eliminován | 10. 02. 2015, 20:33:17

Jde bse.pedro kolem dělníka se sbíječkou:
„Jé, panééé, co to dělááátéé?"
„Vypadni!"
„Panééé, nechte měéé..."
„Vodprejskni."
„Panééé, já se chci jen koukááát..."
„Vypadni, nebo ti tu sbíječku vrazím do p*dele!"
„Jééé, a bude zapnutááá..?"

uživatel eliminován | 10. 02. 2015, 20:23:41

Romanovi to vadí, ten má rád, když kouří kluk !735!

uživatel eliminován | 10. 02. 2015, 20:14:43

!215!

uživatel eliminován | 7. 02. 2015, 11:25:03

Kromě toho dlouhodobé kouření tabáku způsobuje mnoho zdravotních potíží a poškození, uvádí se, že nemoci z kouření způsobují více předčasných úmrtí než dopravní nehody, sebevraždy, zločiny, užívání nelegálních drog a AIDS dohromady. Jednou z nejzávažnějších chorob, u kterých existuje souvislost s kouřením, je rakovina plic. Ze studií vyplývá, že kuřák, který vykouří 14 cigaret denně, je osmkrát více ohrožen rakovinou plic než nekuřák, u kuřáka, který vykouří 25 cigaret denně, je riziko pětadvacetkrát vyšší. Vzhledem k tomu, že rakovina plic může existovat v organismu již mnoho let předtím, než se projeví její příznaky, nemůže se vyloučit riziko jejího vzniku, ani když kuřák přestane kouřit. Podle amerických výzkumů jsou bývalí mírní kuřáci po 10 až 15 letech vystaveni jen mírně zvýšenému riziku vzniku rakoviny než nekuřáci. Další z vážných onemocnění je rozedma plic, kdy se zužují plicní cévy, které jsou poškozené a část plicní tkáně je zničená. Bylo prokázáno, že 90% úmrtí na rozedmu plic souvisí s kouřením. Dále jsou to kardiovaskulární onemocnění, ke kterým dochází proto, že se arterie přivádějící krev do srdečního svalu ucpou nebo zúží, obvykle vinou usazenin z mastných kyselin nebo krevních sraženin. Srdeční sval je více namáhán sníženým přísunem kyslíků a kouření také napomáhá zahušťování krve a vytváření sraženin. Infarkt je výsledkem úplného ucpání koronární arterie. Protože srdeční sval nedostane svou obvyklou zásobu kyslíku, jeho část odumírá. Souvislost mezi kouřením a kardiovaskulárními chorobami není tak zřejmá jako u rakoviny plic, nicméně lékaři odhadují, že u smrtelných případů má čtvrtina spojitost s kouřením. Onemocnění cév v jiné oblasti než srdeční je u kuřáků rovněž častější. Kouření má negativní vliv na pokožku, pleť obličeje rychleji stárne. U žen kuřaček může být ohrožena plodnost, zdárný průběh těhotenství a zdraví novorozence. Je prokázáno, že kouření může způsobit větší riziko spontánního potratu, také nižší porodní váhu novorozenců, čímž je dítě oslabeno, a další potíže. U mužů je ovlivněna potence. Negativní vliv má kouř i na pasivní kuřáky, nekuřáky, kteří jsou nuceni dýchat vzduch nasycený cigaretovým kouřem. Prvními oběťmi pasivního kouření jsou děti kuřáků, u nichž bylo prokázáno, že trpí častěji zánětem průdušek a dalšími respiračními chorobami.

bse.pedro

bse.pedro | 7. 02. 2015, 09:17:48 | více příspěvků | napsat uživateli

roman7869 | 6. 02. 2015, 13:10:17

Ano, máme. Ale na rozdíl od tebe cigarety, né vocasy, tedy pokud můžu mluvit za 96% příslušníků mužského pohlaví...
...a nebo si nechat, ale od tebe rozhodně ne...!24!!976!!24!!24!!24!

uživatel eliminován | 6. 02. 2015, 16:29:34

Jaká jsou zdravotní rizika kouření? Viz odkazy:

http://www.anamneza.cz/Jaka-jsou-zdravotni-rizika-koureni/clanek/40

http://www.onko.cz/_pub/publikace/koureni-a-rakovina.pdf

Reditel_zemekoule

Reditel_zemekoule | 6. 02. 2015, 15:55:12 | více příspěvků | napsat uživateli

!876! mě neWadí, že holka kouří, mě Wadí, když je Wypatlaná !876!

uživatel eliminován | 6. 02. 2015, 13:42:34

Šokující fakta o cigaretách

Patříte mezi kuřáky? Nedokážete si představit den bez cigarety? Už jste se mnohokrát pokoušeli zbavit tohoto malého zabijáka v podobě cigarety? Možná, že kdybyste věděli, co všechno obsahuje cigareta, přešla by vás na ni chuť.
11. března 2012
V cigaretě našli vědci přes 4000 chemických látek. Jedná se například o arsen (ten je obsažen i v jedu na krysy), dehet (způsobuje rakovinu plic), polonium (radioaktivní prvek), formaldehyd (karcinogenní, používán i k uchovávání mrtvol), kyanid (jed) nebo toluen (obsažen také v barvách a lacích). Většina chemických látek by v cigaretách ani nemusela být. Některé zabraňují uhasnutí cigarety, nebo aby nehořela příliš rychle. Všechny tyto „zlepšováky“ vám ale mohou způsobit smrt. Ještě pořád máte chuť si zapálit?
Každý kuřák jistě ví, že cigarety obsahují karcinogenní látky, varování si přečte na každé krabičce. Těchto látek je v jedné cigaretě přes 60!
Nejznámější rakovinotvornou látkou je dehet. Ten se usazuje v plicích a kuřák se ho už nikdy nezbaví. Plíce kuřáka tak pomalu černají. Když vědci aplikovali na myší kůži dehet opakovaně, způsobili jí rakovinu kůže. Co to asi udělá s plícemi? Mezi další karcinogeny patří nikl a kadmium. Kadmium kuřákům způsobí problémy s ledvinami, má na svědomí hlavně tvorbu močových kamenů. Málokterý kuřák ví, že s cigaretovým kouřem vdechuje také kyanovodík. Tento jedovatý plyn je jeden z nejrychleji působících a nejprudších plynů. Proto byl používán během 2. světové války v plynových komorách v koncentračních táborech.

Mezi další škodlivé plyny patří oxid uhelnatý. Ten je řazen mezi jedovaté plyny, váže se na hemoglobin a může způsobit tkáňové dušení. Cigareta obsahuje i plyn oxid dusičitý, který je pro člověka nebezpečný už v malém množství. Způsobuje pálení očí, snížení krevního tlaku, bolesti hlavy a potíže s dýcháním. Kuřákům tento plyn způsobuje často zubní kazy. V cigaretách je také obsažen akrolein (aldehyd kyseliny akrylové). Ten dráždí sliznice a kůži, proto se používá i jako slzný plyn.
Strašákem všech kuřáků je rakovina plic. Člověk, který vykouří více než 30 cigaret za den, zvýší své riziko vzniku rakoviny až o 30%. Více než polovina nemocných přijde k lékaři pozdě. Tento druh rakoviny nemá žádné zvláštní projevy, pouze se objeví obyčejný kašel. Když už nemocný vykašlává krev, je většinou pozdě. Každých 30 sekund zemře na světě jeden člověk právě na rakovinu plic. Nemocní mohou čekat na zázrak, na tuto nemoc umírá zhruba 80% pacientů.
Pro kuřáka není jednoduché vzdát se krabičky cigaret. Stále si ale mnoho lidí myslí, že přestat s kouřením mohou kdykoli, prostě až se jim bude chtít. Tak tomu bohužel není. Když si sto kuřáků řekne, že s tímto zlozvykem přestanou, podaří se to jenom třem z nich. Ti, kteří si pomohou v odvykání nikotinovými náplastmi nebo podobnými prostředky, mají šanci na zbavení se závislosti asi 40 %. Někomu by možná pomohlo, kdyby viděl své plíce plné dehtu a ucpané cévy, nebo kdyby si spočítal, kolik peněz utratí ročně za cigarety.
Některé ženy kouří kvůli štíhlé postavě. Všeobecně známým faktem je, že když člověk přestane kouřit, začne se zvyšovat jeho tělesná hmotnost. Kouření totiž zrychluje metabolismus v těle a tak člověk tolik nepřibírá na váze. Pokud člověk přestane kouřit, tělo zvyklé na nikotin se začne bránit a tak ukládá tuk. I tento problém lze vyřešit, a to postupným odvykáním. Pro tělo to nebude tak velký šok a nebude se ukládat tolik tuku.

Stále máte chuť na cigaretu?

Lucie Žáková

uživatel eliminován | 6. 02. 2015, 13:10:17

Ještě máte chuť kouřit? !900!!1333!!1360!

uživatel eliminován | 6. 02. 2015, 13:09:54

Elektronické cigarety mohou uvolňovat víc formaldehydu než tabák

6.2.2015

© Michael Dorausch - wikipedia

Americký server Consumerist upozorňuje na rizika spojená s používáním elektronických cigaret. Nová studie prestižního lékařského časopisu New England Journal of Medicine (NEJM) totiž naznačuje, že při „kouření“ elektronických cigaret se do plic uvolňuje nebezpečné množství formaldehydu.

Problém se týká e-cigaret s nastavitelným či vyšším napětím. Pokus NEJM prokázal, že zatímco při nižším použitém napětí okolo 3,3 voltů formaldehyd při spalování nevzniká, při vyšším je tomu jinak. Když výzkumníci zkoušeli e-cigaretu nastavit na hodnotu 5 či více voltů, množství formaldehydu v jednom nádechu pětkrát až patnáctkrát převyšovalo obvyklé množství vznikající při pálení klasické cigarety.

Formaldehyd je zařazen na seznam nejnebezpečnějších prokázaných karcinogenů. V e-cigaretách vzniká spalováním propylen-glykolu a glycerolu, které tvoří jejich náplň. Ty se pak chemickou reakcí mění v hemiacetaly, které obsahují a mohou uvolňovat formaldehyd.

Samotná studie i Consumerist ovšem upozorňují, že zmiňované rakovinotvorné účinky se týkají čistého formaldehydu vylučovaného z klasických cigaret. Hemiacetaly, které se uvolňují z elektronické cigarety, sice formaldehyd obsahují, mechanismus, jakým ho uvolňují, však není dostatečně prozkoumaný. Není tedy možné rizikovost kouření e-cigaret měřit pouze hrubým přepočtem objemu vdechovaných škodlivých látek. Nejen proto plánují autoři studie pokračovat v dalším výzkumu.

Americká asociace kuřáků elektronických cigaret studii vzala na vědomí. Její mluvčí však prohlásil, že používat e-cigaretu při takto vysokém napětí je zcela nevhodné i díky negativnímu účinku na chuť a používá ho málokterý z kuřáků. Používání takovéhoto nastavení pak přirovnal k pálení steaku dočerna. Upozornil také, že klasické cigarety obsahují i jiné karcinogenní látky než formaldehyd.

Škodlivost elektronických cigaret je v současné době aktuálním a kontroverzním tématem. Jejich příznivci vyzdvihují nižší obsah karcinogenů či neškodnost vyfukovaného kouře. Odpůrci naopak kritizují chybějící regulaci obsahu náplní, nedostatečný výzkum škodlivosti nebo snadnou dostupnost elektronických cigaret i pro nezletilé.

V některých státech, jako například v Austrálii či Hongkongu, jsou prodej a použití e-cigaret zcela zakázány, jinde, například na Novém Zélandu, podléhá prodej náplní přísným regulacím. V Evropské unii mohou e-cigarety regulovat jednotlivé státy dle vlastních pravidel, zakázán je pouze prodej náplní s obsahem nikotinu vyšším než 20 miligramů na mililitr.

uživatel eliminován | 2. 02. 2015, 06:36:48

> Vaskevaske

Víš, proč nemůže být žena současně krásná i chytrá? Protože by to byl chlap jako já!726!!215!

uživatel eliminován | 1. 02. 2015, 16:10:13

Každého, kdo se tu zastává kouření, a toto svinstvo obhajuje, bych poslal na měsíční povinnou praxi jako ošetřovatele na plicní nebo onkologické oddělení některé FN, aby na vlastní oči viděl, kam to dojít může a často také dojde, aby si včas dokázal představit, jaká hrůza ho může a často i bude čekat...asi by rychle svoje telecí názory změnil...!450!

uživatel eliminován | 1. 02. 2015, 09:26:41

Jsem nekuřák a když vidím dívčinu kouřit, nevím ale je to něco ve stylu, když si neváží svého zdravý, tak jak si může pak ve vztahu vážit mě !1190!

uživatel eliminován | 1. 02. 2015, 07:09:47

Kouření by se mělo zakázat všude, kde může kuřák přijít do styku s nekuřákem, zejména všude na úřadech, sportovištích, veřejných prostorech, restauracích, barech, zastávkách autobusů, nádražích...ale také zavést kuřákům jejich soukromé účty pro zdravotnictví a žádné léčení jejich, kouřením zaviněných nemocí, jim nehradit! Dál bych zavedl tvrdé tresty pro každého, kdo prodá cigarety nebo chlast osobě mladší 18 let a ne jak je tomu dnes! Pokud by byla osoba mladší přistižena při těchto přestupcích (tedy s cigaretou nebo pod vlivem alkoholu), automaticky by vyfasovala pokutu tisíc korun, při opakování přestupku do správního řízení!

bse.pedro

bse.pedro | 31. 01. 2015, 22:35:00 | více příspěvků | napsat uživateli

Kachny...!1380!!451!

uživatel eliminován | 31. 01. 2015, 22:17:04

Ignorovaní uživatelé:

odstranit 42.nitram
odstranit seashepherd
odstranit EL.pH
odstranit bse.pedro
odstranit John_Anthony
odstranit Ten_Nejvetsi

Jen se potvrzuje, že mnou ignorovaní jsou v ignoraci oprávněně!726!!215!

bse.pedro

bse.pedro | 31. 01. 2015, 22:12:42 | více příspěvků | napsat uživateli

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

uživatel eliminován | 31. 01. 2015, 22:08:26

Z výlevů jakýchsi vypatlanců, kteří neumí diskutovat věcně a jsou schopní napsat jen spoustu urážek, lží, polopravd a pomluv si dělám asi tolik, jak z předloňského sněhu.!1016!!1016!!1016!

bse.pedro

bse.pedro | 31. 01. 2015, 21:40:03 | více příspěvků | napsat uživateli

> roman7869 Prosimte kam na ty zmateny blaboly chodis...!499!!499!!499!!451!!451!!451!

uživatel eliminován | 31. 01. 2015, 19:53:32

JÁ JSEM NAPROSTO JEDNOZNAČNĚ PROTI KOUŘENÍ, A TO Z NÁSLEDUJÍCÍCH DŮVODŮ:

1. je mimo jakoukoliv diskuzi, že kouření poškozuje zdraví, a to zejména u osob pod 18 let, jejichž vývoj ještě ani zdaleka není ukončen...pro toto tvrzení existuje spousta argumentů, které žádný kuřák nemůže vyvrátit!!!
2. argumentace, že to je vaše věc, je hloupost, poněvadž to vaše věc není, vaše věc by to byla pouze v případě, že byste si veškerou zdravotní péči hradili ze svých prostředků, což neděláte!!!
3. co se týče toho, že platíte daně: má vůbec někdo z vás aspoň pojem o tom, kolik třeba stojí operace plic a následná péče pro pacienta s rakovinou plic? Máte vůbec pojem o tom, kolik stojí stent, který se zavádí do srdečních cév? Podívejte se do statistik a budete to vědět.
4. Průměrný věk lidí s rakovinou plic byl kdysi kolem 45 let, dnes je kolem 35 let a stále se snižuje, až jednou budete mít doma děti, to chcete, aby vaše děti pykaly za to, že jejich rodiče jsou tak bezohlední, že oni si přece musí užít? To se týká zejména žen-kuřaček. Až jednou vaše dítě, díky tomuto hnoji přijde o tátu nebo o mámu v době, kdy vás nejvíc bude potřebovat, pak budete spokojení, protože vy jste si užili?
Kdyby to bylo na mém rozhodnutí, zavedl bych každému osobní účet pro zdravotnictví, ze kterého by si platil všechna ošetření a péči, kterou si zavinil svou bezohledností a ignorantstvím a z prostředků nás všech bych hradil pouze to, co si člověk jednoznačně nezavinil, např, vývojové vady u dětí...pokud je kouření váš soukromý problém, tak si ho taky soukromě vyřešte a nezatěžujte s ním nás ostatní!!! Nemluvě už ani o tom, že cenu předčasně a zbytečně zmařeného lidského života nelze vůbec vyčíslit v penězích, takže argumentace tím, že platíte jakousi daň je zcela nesmyslná a hloupá!!!
Opravdu se mohu jen podivovat té nestoudné drzosti, s jakou si to svinstvo tady někdo dovolí obhajovat a neustále tu zakládá diskuze o tomto svinstvu!!!

uživatel eliminován | 31. 01. 2015, 19:46:28

Miluji když kouří !11!

uživatel eliminován | 31. 01. 2015, 05:55:13

Co kuřák, to bezohledný sobec...!215!

uživatel eliminován | 30. 01. 2015, 16:59:32

!2!!2!

předchozí | 0 | 30 | 60 | 90 | další


Přihlášení
 
@libimseti.cz

registrovat se

Klíčová slova

holkanewadíwámklukwadíwšem

Podobná témata

Moje témata

Pro zobrazení tvých diskuzí se musíš přihlásit.

Oblíbená témata

Pro zobrazení tvých oblíbených témat se musíš přihlásit.

k obsahu ↑