Diskuze a otázky - Hlupáku, najdu tě, tváříš se nadutě

úvodní strana | aktualizovat | dolů

gurubhagavan

gurubhagavan | 10. 01. 2020, 18:38:06 | příspěvky uživatele | napsat uživateli

Pokud by lidi četli mnoho hodnotné knihy, tak by se nechovali jako hlupáci, proč lidi nečtou hodnotné knihy? Lidi považují čtení hodnotných knih za ztrátu času a raději svůj čas věnují něčemu jinému, často jsou lidem hodnotné knihy ekonomicky nedostupné protože je zde bída a zaostalost, některé knihy zase zakazuje cenzura.

Moudrý je ten kdo mnoho čte knihy a chápe i obsah těchto knih. To že někdo má vysokoškolský titul neznamená že je on moudrý, on má jenom vědomosti o nějaké specializaci ale když má udělat ve složité cizí situaci rozhodnutí tak amatérsky chybuje. Komu není rady tomu není pomoci, nerozdělujme lidi podle moci a bohatství, rozdělme lidi podle moudrosti a hlouposti.

Pokud potřebujeme aby někdo vedl hlupáky tak potřebujeme někoho kdo je moudrý, hlupák nemůže vést hlupáky, minulost je plná důkazů o tom jak to dopadne když hlupák vede hlupáky, tragédie je pokud hlupáci začnou vraždit moudré lidi, protože jim závidí jejich moudrost. Co bylo upálení Jana Husa jako kacíře, byla to jasná ukázka toho jak hlupáci zavraždili moudrého člověka, proč je každá víra v zázraky plná pokrytectví.

Příčinou jsou hlupáci co jsou na vysokých místech, a mají tak moc a bohatství, není to nový problém, už v době ukřižování Ježíše Krista, zde byl tento problém a proto byl i Ježíš Kristus hlupáky nahý ukřižován. Jan Křtitel který Ježíše Krista pokřtil, taky skončil jako mučedník.

Moudrý Mahátma Gándhí je poslední moderní mučedník. Teroristická organizace se rozhodla Gándhího násilně odstranit, vrah zastihl Gándhího při večerní procházce a usmrtil jej pistolí. Ano, bude líp teprve tehdy, pokud zde nebudou hlupáci co mají moc a bohatství. Novinář Kuciak i jeho partnerka byli na Slovensku zastřeleni. Kuciak do hrudi, jeho přítelkyně do hlavy, .....

Někdo má hadry na těle, někdo je nosí v hlavě, berme ten rozdíl vesele, berme ten rozdíl hravě. Nadutec hloupost nese si důstojně jako páv, platí to v každé profesi, švec nebo doktor práv. Hlupáku, najdu tě, tváříš se nadutě, když lezeš na kutě, když ráno vstáváš. Ať jedeš v kočáře a nebo na káře, můj pyšný hlupáku, tebe já znám.

Sotva byl váš svět stvořený, sotva byl váš svět stvořen, pustila hloupost kořeny, pustila hloupost kořen. Rodina zdravých mamlasů valí se jako proud, jde s námi z časů do časů, dá se s tím vůbec hnout? Hlupáku, najdu tě, tváříš se nadutě, když lezeš na kutě, když ráno vstáváš. Ať jedeš v kočáře a nebo na káře, můj pyšný hlupáku, tebe já znám.
!1394!

reagovat

V diskuzi jsou 4 příspěvky a shlédlo ji 283 uživatelů .

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen(a).

gurubhagavan

gurubhagavan | 16. 02. 2020, 12:13:54 | více příspěvků | napsat uživateli

https://gvkb.blogspot.com/2020/02/jak-vyvolat-boha.html

uživatel eliminován | 15. 02. 2020, 22:39:47

jj svatá pravda, lidi se prostě odkopou!1278!

gurubhagavan

gurubhagavan | 28. 01. 2020, 14:32:29 | více příspěvků | napsat uživateli

https://gvkb.blogspot.com/2020/01/popularni-produkt-se-dobre-prodava.html

uživatel eliminován | 28. 01. 2020, 12:12:03

> gurubhagavan
> gurubhagavan
Tady je zas nějaký mudrc,zneuznaný,který tady tapetuje a kecá to,co nikdo ani nedočte. Ani to nikoho nezajímá. Jdi s tím filozofovat někam do Domova důchodců a neotravuj tady,ju??!734!


Přihlášení
 
@libimseti.cz

registrovat se

Klíčová slova

knihačlověkhlupákbídazaostalostcasuscenzuraztrátačastitulctěníobsah

Podobná témata

Moje témata

Pro zobrazení tvých diskuzí se musíš přihlásit.

Oblíbená témata

Pro zobrazení tvých oblíbených témat se musíš přihlásit.

k obsahu ↑