Diskuze a otázky - ROZHODLI JSTE UŽ NĚKDY ZÁPAS ?

úvodní strana | aktualizovat | dolů

uživatel eliminován | 5. 10. 2008, 21:03:50 |

Rozhodli ???

Já dnes. !1! Prestižní zápas mezi celkem SK Moravská Slávie Brno B VS Starý Lískovec. První tým tabulky městského přeboru.

Hrál jsem v základní sestavě. 80 minut jsem byl tragickej .. nedal jsem jediný balon, spoluhráči na mě křičeli, s tribuny se ozývalo at jsem vystřídán ... ale pak .. pak to přišlo. !1!

Stav zápasu 1:1 ... 85 minuta ... centr do vápna ... obránce nedoskočí balon ... já nastavil levou nohu .. a puc ... z penalty do vinglu ... !2!

Hrdina !11!

a vy ?

reagovat

V diskuzi je 37 příspěvků a shlédlo ji 1490 uživatelů .

předchozí | 0 | 30 | další

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen(a).

Yoghi

Yoghi | 7. 10. 2008, 02:31:22 | více příspěvků | napsat uživateli

jo, dal jsem si doping, kdyz se na me prijeli podivat z amstru,dal jsem i kasu,ale ve 44min, 1.pol...mimochodem 4.4.2004...........pretrhane krom zadnich krizovych vazu uplne vse co v koleni mame..........miluju ctyrky!692!

uživatel eliminován | 7. 10. 2008, 01:21:31

Ty svině, jak sis dovolil porazit Starý Lískovec !511! to ti nedarujeme, počkej až přijedete na tatran, místní hools si na tebe počkají !511!

uživatel eliminován | 5. 10. 2008, 23:25:30

Letní turnaj v hanspaulce, trefil jsem se v poslední minutě a rozhod jsem o naší výhře 4:3 !1256!!1256!

Lordinja

Lordinja | 5. 10. 2008, 22:17:14 | více příspěvků | napsat uživateli

jednou se po mém faulu kopala penalta a my prohráli 0:1..tím se asi nemůžu moc chlubit

uživatel eliminován | 5. 10. 2008, 21:53:23

a teď ty je Slavie dobrá !1250!

fk_4twenty

fk_4twenty | 5. 10. 2008, 21:47:32 | více příspěvků | napsat uživateli

jo....akorad ze sem byl rozhodci :-D

uživatel eliminován | 5. 10. 2008, 21:45:15

jo a docela často!2!ale vystavni byl proti siad mostu!486!ale tam jsme vlastne prohrali:-)...

uživatel eliminován | 5. 10. 2008, 21:41:22

> tomsake dorost se nepočítá hele.

uživatel eliminován | 5. 10. 2008, 21:36:16

Králík je best!!! !1298!!1298!

uživatel eliminován | 5. 10. 2008, 21:34:56

PRAVIDELNĚ!!! BĚŽÍ 2 MINUTA NASTAVENÍ V OCHOZECH TO VŘE STAV 3:3 SOUPEŘ TLAČÍ!! ŠPATNÁ NAHRÁVKA SOUPEŘE SKVĚLE JSEM PŘEČETL HRU VYPÍCHNUL BALON VA SVÉ VELKÉ VÁPNĚ!! PŘEDEMNOU 3 SOUPEŘI PRVNÍHO SI OBHAZUJI JEDU DÁL NA DRUHÝHO JSEM ZKUSIL EFEKTIVNÍ HOUSKY JEDU DÁL STOJÍ PŘEDEMNOU POSLEDNÍ HRAČ PĚKNÁ VYDAŘENÁ ZIDANOVKA!! A MAME TO BRANKAŘE NAPŘÁHNU (OCHOZY SKANDUJÍ) STŘEBA GOOOOOOOOOOOOOOOL 4:3 JSME VYHRÁLY"""!! BOMBA NE? TAK TO JSEM CELEJ JÁ:-D

uživatel eliminován | 5. 10. 2008, 21:30:48

Kubík si zaslouží večeři
:)

spanky_92

spanky_92 | 5. 10. 2008, 21:25:12 | více příspěvků | napsat uživateli

jo jednou v hokeju jsem měl za zápas 4góly a 3asistence - masakr, ve fotbale, nemůžu rozhodnout, bo chytám !1423!

uživatel eliminován | 5. 10. 2008, 21:25:02

Ale seš borec, Budeš slavnej postaví ti sochu dokonce i město ponese tvoje jméno, napadá me například Mamlasov

de_puta

de_puta | 5. 10. 2008, 21:22:24 | více příspěvků | napsat uživateli

hrdina , za vidlákov B .. dobrý!121!

uživatel eliminován | 5. 10. 2008, 21:20:43

mozna nejakej florball, to mi slo :D

uživatel eliminován | 5. 10. 2008, 21:18:46

parkrat se mi to postestilo...ale to jsem jeste sem tam trefil balon...ted na me kricej jako na tebe

uživatel eliminován | 5. 10. 2008, 21:13:50

Já jednou takhle asi v 6 třídě sme hráli o těláku a zrovna když chtěl učitel písknout do píšťalky na konec zápasu a hodiny tělocviku tak sem krásně po průniku mezi Ríšou a Standou zavěsil!1423! Vyhráli sme 3:2 Sem to, ale borec na konec!2!

uživatel eliminován | 5. 10. 2008, 21:13:20

> lla_critique
ale proti poslednim :) 0b. !984!

uživatel eliminován | 5. 10. 2008, 21:13:15

uživatel eliminován | 5. 10. 2008, 21:12:54

lla_critique fakt, že joo...úpe jsme díky tomu vyhráli nějakej důležitej pohár mazi školama v ově...

uživatel eliminován | 5. 10. 2008, 21:12:10

> Matti.06 proti jakým žebrákům jste to hráli, že ste jim dali deset .. to se asi taky nepočítá ... :)

uživatel eliminován | 5. 10. 2008, 21:11:53

Já včera hráli sme 0:0 já měl dát gola no dostal sem červenou a bylo to měli sme tlak a já to posral !24!

uživatel eliminován | 5. 10. 2008, 21:11:19

jo to bylo dopoledne.. ale pak sem byl ete za chlapi odpo.. a 10:1 sme vyhrali a ja daval z trestnaku na 2:0 takze vlasten viteznej gol takze !1272! to se pocita !1272!!635!

uživatel eliminován | 5. 10. 2008, 21:11:10

> futbolero.rubia svině
!2!

uživatel eliminován | 5. 10. 2008, 21:10:21

nerozhodl jsem zápas ale v podstatě výhru v kraji....

uživatel eliminován | 5. 10. 2008, 21:10:11

chi chi..jojo, pár dobrých podání a byla z toho bedna....!965!

uživatel eliminován | 5. 10. 2008, 21:08:37

> majinkaholcicka nevěřím.
!1!

uživatel eliminován | 5. 10. 2008, 21:07:29

sakra..zaporne=>
rozhodci piskal roh kterej bejt nemoh a byl z nej gol..
kravy jedny brnenský/ivančický!1317!!1192!!2!

uživatel eliminován | 5. 10. 2008, 21:07:00

jj rozhodla, esem z podání proti sportovnímu gymplu v devítce na základce, ale bylo toho víc, jo jo to byly tenkrát časy...jsem zvědavá jaký bude návrat na palubovku:) jinak dobře tyy, hrdino:)

uživatel eliminován | 5. 10. 2008, 21:06:46

jo ale zaporne!20!

Přihlášení

@libimseti.cz

registrovat se

Klíčová slova

zápasbalonminutaspoluhráčstavtýmtabulkaslávietragickejpenaltaobráncecentrlískovecvápnopucleváhrdinabrnostarýsestavavinglpřebor