Diskuze a otázky - YouTube video určené pro děti?

úvodní strana | aktualizovat | dolů

gurubhagavan

gurubhagavan | 9. 01. 2020, 12:17:12 | příspěvky uživatele | napsat uživateli

!1124!
E-mail od YouTube

Dobrý den,

loni v září jsme oznámili určité změny, jejichž cílem je lepší ochrana dětí a jejich soukromí na YouTube. Těmito změnami reagujeme na obavy vyjádřené americkou komisí FTC.

Především to, že všichni autoři budou mít povinnost ve Studiu YouTube označit, zda je jejich obsah určen pro děti, nebo není určen pro děti, a že osobní údaje kohokoli, kdo sleduje video označené jako určené pro děti, budou považovány za osobní údaje dítěte, a to bez ohledu na věk daného uživatele.

Ode dneška nebudeme u videí označených jako určené pro děti zobrazovat personalizované reklamy ani podporovat funkce, jako jsou komentáře, příběhy, živý chat, zvonek oznámení a jiné.

Chápeme, že tyto změny budou mít na autory obsahu pro děti velký vliv, a proto se jim budeme snažit s fungováním v nových podmínkách maximálně pomáhat. Této problematice se budeme nadále věnovat, a to včetně využití možnosti zasílání připomínek komisi FTC Víme, že cennou zpětnou vazbu poskytlo i mnoho autorů.

Pokud jste tak dosud neučinili, nastavte u svého kanálu (nebo jednotlivých videí), zda jsou určené pro děti nebo ne, protože podle toho bude s vaším obsahem na YouTube nakládáno.
Autoři znají svůj obsah nejlépe, a proto by jej měli označit sami. Obsah také označujeme my pomocí strojového učení, přičemž autoři mohou označení přiřazené naším systémem změnit, pokud jej považují za nesprávné. Tuto změnu přepíšeme pouze v případě, že odhalíme zneužití či chybu.

Děkujeme, tým YouTube
!54!

reagovat

V diskuzi je 0 příspěvků a shlédlo ji 25 uživatelů .

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen(a).


Přihlášení
 
@libimseti.cz

registrovat se

Moje témata

Pro zobrazení tvých diskuzí se musíš přihlásit.

Oblíbená témata

Pro zobrazení tvých oblíbených témat se musíš přihlásit.

k obsahu ↑