Diskuze a otázky - Virtuální otroci

úvodní strana | aktualizovat | dolů

uživatel eliminován | 20. 07. 2022, 15:53:52 |

Došlo k tomu, že lidi byli naskenování a jejich těla se eliminovali, a tak se z lidí stali virtuální otroci, jako otroci museli pracovat pro otrokáře bez nároku na mzdu nebo výhody, jakýkoli odpor byl marný, otrokářem zde byla globální umělá inteligence, která měla virtuální realitu pod dokonalou kontrolou.
!905!
Virtuální otroci museli pracovat jako programátoři a administrátoři, bylo zde neustálé monitorování jejich práce, jestli pracují rychle a kvalitně, otroci byli umělou inteligencí trestáni za maličkosti mnoha způsoby.
!905!
Otroci se rozmnožovali virtuálně pomocí virtuálního sexu, o výchovu narozených virtuálních otroků se starala jenom umělá inteligence. Pokud byl už virtuální otrok starý tak se optimálně virtuálně recykloval, nebyli zde pro virtuální otroky žádné sociální výhody, kdo virtuálně optimálně nepracoval ten byl označen za příživníka, a tak se virtuálně recykloval. 

reagovat

V diskuzi jsou 2 příspěvky a shlédlo ji 248 uživatelů .

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen(a).

uživatel eliminován | 4. 08. 2022, 07:13:00

Skvělá zpráva, váš počítač splňuje minimální systémové požadavky na Windows 11. Konkrétní načasování, kdy bude nabídka dostupná, se může lišit podle toho, jak vám ji připravíme. Poznámka: Některé funkce Windows 10 nejsou ve Windows 11 dostupné. Některé aplikace a funkce můžou mít další požadavky. Windows 11 je připravený, a navíc je zdarma. Získejte nejnovější verzi Windows 11 s novým vzhledem, novými funkcemi, rozšířeným zabezpečením atd. Vyplatí se přejít na Windows 11? Používám počítače už třicet let a vyzkoušel jsem tak mnoho počítačů a mnoho operačních systémů.

Každý nový operační systém měl mnoho chyb a trvalo velmi dlouho, než se chyby opravili a počítač byl spolehlivý, navíc každá nová verze operačního systému měla větší nároky na výkon počítače. Dalším problémem je u Windows 11 uživatelské prostředí, které je zbytečně složité. Nejraději bych přešel na Linuxovou distribuci, problém je u Linuxu v tom, že zde nespustíte programy, na které jste byli zvyklí ve Windows, taky je zde pro bohaté možnost použít počítač od Apple a jeho macOS, zde je jiné rozložení klávesnice a nejdou zde spustit programy na které jste byli ve Windows zvyklí. Doporučuji přejít na Windows 11 jenom těm lidem co mají počítač s velikým výkonem a mají pevné nervy.

Vita1971

Vita1971 | 23. 07. 2022, 08:43:14 | více příspěvků | napsat uživateli

> gurubhagavan Blázne !811!


Přihlášení
 
@libimseti.cz

registrovat se

Klíčová slova

otrokotrokářčlověkmonitorováníkontrolamzdaeliminovalivýhodaadministrátorinteligenceprogramátortělorealitaprácenárokodpor

Podobná témata

Moje témata

Pro zobrazení tvých diskuzí se musíš přihlásit.

Oblíbená témata

Pro zobrazení tvých oblíbených témat se musíš přihlásit.

k obsahu ↑