Diskuze a otázky - *ÚLETY.. Boys × Girls
úvodní strana | aktualizovat | dolů
V diskuzi je 49 příspěvků a shlédlo ji 1721 uživatelů .
uživatel eliminován | 7. 03. 2009, 23:33:25
> zmrzkaa
vy zas máte přestávky ke kojení což je nefér k nám !617!
uživatel eliminován | 7. 03. 2009, 23:26:38
jo jo, tohle jsem taky řešila.. některý věci sou vůči nám dost nefér... !446!
uživatel eliminován | 7. 03. 2009, 23:26:04
holky rozhodujou esi jo nebo ne, kluk rekne skoro vzdycky jo, proto
Chorlie | 7. 03. 2009, 23:23:00 | více příspěvků | napsat uživateli
raději to neřeš a nikam nechoď !2!
uživatel eliminován | 1. 01. 1970, 01:20:36
5 ženskejch na jedný akci..tak to neměl chodit do bordelu... ale jeho blbost no !511!!511!!511!
uživatel eliminován | 1. 01. 1970, 01:20:36
5 holek na jedný akci ? to by si snad ani nestíhal natahovat kalhoty, ne ? !486!
uživatel eliminován | 1. 01. 1970, 01:20:36
když se ta holka na akci vyspi s nekym , koho ani nezna..no..budiž ..když s 2 je to kurva
Video
Eapril | 7. 03. 2009, 23:10:24 | příspěvky uživatele | napsat uživateli
*Kluk si vyrazí na akci,uloví třeba 5 holek..Dostane se to mezi lidi a je velkej borec..
*Holka jde na akci,má úlet se 2 klukama..Dostane se to mezi lidi a najednou je za KU*VU..
Proč!802!Jde o stejnou věc,tak proč v tom každý dělá takový rozdíl?
reagovat