Diskuze a otázky - *ÚLETY.. Boys × Girls

úvodní strana | aktualizovat | dolů

Eapril

Eapril | 7. 03. 2009, 23:10:24 | příspěvky uživatele | napsat uživateli

*Kluk si vyrazí na akci,uloví třeba 5 holek..Dostane se to mezi lidi a je velkej borec..
*Holka jde na akci,má úlet se 2 klukama..Dostane se to mezi lidi a najednou je za KU*VU..
Proč!802!Jde o stejnou věc,tak proč v tom každý dělá takový rozdíl?

reagovat

Nejlepší odpověď podle uživatelů

uživatel eliminován | 1. 01. 1970, 01:20:36

pro nás kluky jsou přitažlivější takový ty cudný holky, né matrace!!tudíž kdybyste vy holky byly za frajerky že si uletíte s pěti borcema naráz, tak by jste nás vůbec ale vůbec nepřitahovali

V diskuzi je 49 příspěvků a shlédlo ji 1721 uživatelů .

předchozí | 0 | 30 | další

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen(a).

uživatel eliminován | 7. 03. 2009, 23:37:25

_ridE_ ..na to si přišel jako jak???

uživatel eliminován | 7. 03. 2009, 23:37:24

S 5 to asi není v možnostech smrtelníků. !1287!

uživatel eliminován | 7. 03. 2009, 23:36:44

neuděláš ani pi.u prostě to tak je.....

uživatel eliminován | 7. 03. 2009, 23:36:39

holt to tak je!1370!

uživatel eliminován | 7. 03. 2009, 23:35:36

neuděláš nic

uživatel eliminován | 7. 03. 2009, 23:33:25

> zmrzkaa
vy zas máte přestávky ke kojení což je nefér k nám !617!

uživatel eliminován | 7. 03. 2009, 23:26:38

jo jo, tohle jsem taky řešila.. některý věci sou vůči nám dost nefér... !446!

uživatel eliminován | 7. 03. 2009, 23:26:04

holky rozhodujou esi jo nebo ne, kluk rekne skoro vzdycky jo, proto

uživatel eliminován | 1. 01. 1970, 01:20:36

neřeš to!!prostě se stim smiř

uživatel eliminován | 7. 03. 2009, 23:23:22

!499!!499!

Chorlie

Chorlie | 7. 03. 2009, 23:23:00 | více příspěvků | napsat uživateli

raději to neřeš a nikam nechoď !2!

uživatel eliminován | 7. 03. 2009, 23:22:55

jn stane se !102!

uživatel eliminován | 1. 01. 1970, 01:20:36

5 ženskejch na jedný akci..tak to neměl chodit do bordelu... ale jeho blbost no !511!!511!!511!

uživatel eliminován | 1. 01. 1970, 01:20:36

asi že měla jen dva

uživatel eliminován | 1. 01. 1970, 01:20:36

5 holek na jedný akci ? to by si snad ani nestíhal natahovat kalhoty, ne ? !486!

uživatel eliminován | 1. 01. 1970, 01:20:36

když se ta holka na akci vyspi s nekym , koho ani nezna..no..budiž ..když s 2 je to kurva

uživatel eliminován | 7. 03. 2009, 23:14:31

u kluka nefunguje neco jako ovladani a navic ta holka mu to dovoli,tak proto to tak funguje :D

-J.ame.s-

-J.ame.s- | 1. 01. 1970, 01:20:36 | více příspěvků | napsat uživateli

stane se !785!

uživatel eliminován | 7. 03. 2009, 23:11:37

!1358!!1358!

předchozí | 0 | 30 | další


Přihlášení
 
@libimseti.cz

registrovat se

Moje témata

Pro zobrazení tvých diskuzí se musíš přihlásit.

Oblíbená témata

Pro zobrazení tvých oblíbených témat se musíš přihlásit.

k obsahu ↑