Diskuze a otázky - Na co si dát v životě největší pozor?

úvodní strana | aktualizovat | dolů

koubavit

koubavit | 19. 07. 2019, 13:44:58 | příspěvky uživatele | napsat uživateli

Největší pozor je si třeba dát na chyby, hříšníci dělají chyby a ty neustále opakují, protože jejich myšlení není pružné díky; nemocem, stáří, degeneraci, hříšnosti. Největší chybou hříšníků je pokrytectví, kdy ti co mají zde moc a bohatství, hlásají že je hříchem, mít moc a bohatství.

Vše je zde díky pokrytectví hra, ve které si zlí hříšníci hrají na to co nejsou, z díla ale poznáme to, že to jsou zlí hříšníci. Války v nahotě odhalují to, že hříšníci jsou nenapravitelnými neznabohy, a je to marnost se snažit o to, aby se polepšili.

Optimální řešení je hříšníky pomocí GVKB dotazníků globálně naskenovat a potom jejich hříšná těla v krematoriu eliminovat, získané informace se použijí pro GVKB roboty, co zde budou v civilizaci místo hříšníků, nejsou hříšníci tak nejsou s hříšníky problémy.

Vše je zde evolučně dočasně, vědci zjistili to, že je zde dočasně i nekonečný vesmír, ve kterém existujeme, z pohledu vesmíru je nahrazení hříšníků za roboty jenom běžný evoluční vesmírný proces.

Za pouhých sto let zde bude robot vyznamenávat roboty, hříšníky bude možné spatřit jenom v dokumentárních filmech. Takto pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí, z prachu hříšníci vznikají a v prach se i navrátí, vše je zde jenom naprogramovaný dočasný proces.

reagovat

V diskuzi je 0 příspěvků a shlédlo ji 193 uživatelů .

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen(a).


Přihlášení
 
@libimseti.cz

registrovat se

Moje témata

Pro zobrazení tvých diskuzí se musíš přihlásit.

Oblíbená témata

Pro zobrazení tvých oblíbených témat se musíš přihlásit.

k obsahu ↑