Diskuze a otázky - Ignorujte idioty s titulem

úvodní strana | aktualizovat | dolů

Postmaster

Postmaster | 20. 09. 2021, 09:55:35 | příspěvky uživatele | napsat uživateli

Dobrotu si musí každý zasloužit, neustále je zde snaha o egoistické parazitování, protože život je krutý boj o zdroje a hodnoty a parazitování je klasická strategie boje o hodnoty, naše psychické nemoci způsobuje to, že jsme jako idioti v boji o zdroje a hodnoty nedokázali uspět, protože jsme dobří tomu, co si naši dobrotu nezaslouží. Ignorujte idioty, nekrmte trolly, jak si to uděláte takové to i máte, z díla poznáte, kdo je idiot a kdo není idiot, to že má někdo vysokoškolský titul neznamená to, že je inteligentní a morální, z dálky vše vypadá jinak než z blízka, teprve dílo odhaluje to, kdo je idiot a kdo není idiot. Moderně se místo označení idiot používá označení mentální retardace, bohužel většina idiotů neví, co je to mentální retardace!

Ideální na zjištění míry mentální retardace je použít šachový program kde lze nastavit u programu jeho inteligenci, aby se ta inteligence rovnala inteligenci člověka, který s programem hraje šachovou hru. Správně by měl vysokoškolský titul a maturita platit jenom jeden rok a každý rok by se museli skládat nové zkoušky které by dělala umělá inteligence, tím by zde už nebyli nikde idioti s titulem a maturitou, co jsou ve vysokých funkcích, které si nezaslouží. Vše bylo, a ještě dlouho bude o kontrole, pokud selže kontrola tak následkem je problém nebo nemoc, podívejte se na internetové fórum, kde selhala kontrola, problém s příživníky, co se nepřizpůsobili naší společnosti, je v selhání kontroly nad idioty, jenom špatný hospodář zalévá plevel a krmí parazity.
!54!

reagovat

V diskuzi jsou 2 příspěvky a shlédlo ji 51 uživatelů .

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen(a).

Postmaster

Postmaster | 10. 10. 2021, 12:39:12 | více příspěvků | napsat uživateli

https://gvkb.cz/

mluno

mluno | 7. 10. 2021, 14:18:37 | více příspěvků | napsat uživateli

I ty bez titulu. Titul opravdu nerozhoduje o tom, jestli člověk je nebo neni idiot.
A nikde neni psáno, že inteligentní člověk nemůže být idiot.

Neni titul jako titul. Jsou obory, kde o titulu nerozhoduje inteligence, ale spíš sloní paměť (třeba medicína). A to vůbec nemluvím o titulech za peníze jako MBA.

Je logické, že po 20 letech zná člověk z toho, co se na VŠ naučil naprosté minimum, pokud to teda denně nepoužívá. Ale přiznejte se, kolik si toho pamatujete ze základní nebo (zvláštní, pomocné) školy Vy. A taky po vás nikdo nechce vracet vysvědčení. Jakákoliv škola je prostě udělaná na to, aby do žáků nalila 90% balastu, jen aby bylo co zkoušet. A takový balast a možná trochu víc potom logicky člověk vytěsní z hlavy.


Přihlášení
 
@libimseti.cz

registrovat se

Klíčová slova

idiothodnotadobrotazdrojbojparazitovánítitultrollživotstrategienemocsnahadílonekrmte

Podobná témata

Moje témata

Pro zobrazení tvých diskuzí se musíš přihlásit.

Oblíbená témata

Pro zobrazení tvých oblíbených témat se musíš přihlásit.

k obsahu ↑